Pirmoji pasaulyje bevielė 3D pelė - SpaceMouse® Wireless

SpaceMouse® Wireless suteiks Jums daugiau galimybių – mažiau laidų ir daugiau tvarkos ant Jūsų stalo.

Pranašesnė 3D navigacija
Dirbant 3D aplinkoje tradicinė pelė ir klaviatūra nė iš tolo neprilygsta intuityviam valdymui, kurį suteikia elegantiška, kompaktiška ir lengvai naudojama 3D pelė SpaceMouse® Wireless.


Belaidė laisvė
Pirmą kartą 3DConnexion 6 laisvės lygių sensorius sujungtas kartu su 3Dconnexion 2,4 GHz belaidžio ryšio technologija, kas užtikrina laidinio prietaiso patikimumą, bet be laidų.
Prijungti SpaceMouse® Wireless yra lengviau negu lengva - tiesiog įkiškite USB raktą į kompiuterį ir dirbkite realiu laiku.

 

Lanksčios įkrovimo galimybės
SpaceMouse® Wireless baterija veikia pakankamai ilgai (iki vieno mėnesio), o be to yra galimybė prisijungti laidu. USB kabelis užtikrina įkrovimą ir duomenų perdavimą tuo pačiu metu. Tiesiog prijunkite jį ir dirbkite toliau.


Stilingas dizainas
Viskas SpaceMouse® Wireless konstrukcijoje sako apie dėmesį į detales, pradedant nuo jo mažo dydžio ir plieno pagrindo ir baigiant patogiai išdėstytais mygtukais.


Paprastas naudojimas

Kiekvienas SpaceMouse® Wireless mygtukas atidaro savo nuosavą radialinį meniu, iš kurio lengvai pelės paspaudimu pasiekiamos keturios programų komandos.


Idealiai tinka darbui su Autodesk programomis

Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit, Autodesk Inventor, Autodesk 3DS Max, Autodesk Maya ir kt.

 

Daugiau informacijos >>