• Nuotoliniai Testai

  Pasitikrinkite savo žinias!

  KOGRA-Kompiuterinė Grafika paruošė specializuotus testus, kurių pagalba galima nemokamai objektyviai pasitikrinti savo žinias Autodesk programinės įrangos panaudojimo srityje.

  • AutoCAD
  • AutoCAD Civil 3D
  • Autodesk 3ds Max Design
  • Autodesk Inventor

Nuotoliniai testai

KOGRA-Kompiuterinė Grafika paruošė specializuotus testus, kurių pagalba galima nemokamai objektyviai pasitikrinti savo žinias Autodesk programinės įrangos panaudojimo srityje.

 

KOGRA-Kompiuterinė Grafika paruoštą testavimą internetu galima atlikti bet kuriame kompiuteryje bet kuriuo patogiu Jums metu.

 

KOGRA-Kompiuterinė Grafika tinklalapyje patalpinti testai padės atskleisti Jūsų silpnąsias ir stipriąsias puses, parodys, kur reikia pasitempti, o galbūt ir praeiti papildomus specializuotus mokymus KOGRA Mokymo Centre.

 

 

 

Apie testus

 

KOGRA-Kompiuterinė Grafika šiuos testus kūrė projekto „Specializuotų mokymo įstaigų specialistų-dėstytojų paruošimo programa“ ribose (projektas „Skolkovo“, Rusija).

 

Tam kad sukurti kokybišką testą, mums reikėjo atlikti eilę sudėtingų procedūrų.

 

Pirmiausiai turi būti sudaromas testo planas, suskirstytas į tematinius blokus, teorinę ir praktinę dalis. Paskui pereinama prie klausimų rengimo. Testas ruošiamas, prisilaikant griežtų taisyklių, reglamentuojančių, kokius klausimus reikia sudaryti, o kokie negali būti pateikiami testuose.

 

Paruoštas testas turi būti patikrintas, ar jis atitinka testų sudarymo taisykles, ar teisingai pateikti klausimai ir atsakymai. Ir tik po patikros testas patalpinamas KOGRA-Kompiuterinė Grafika tinklalapyje.

 

Testavimo metu vartotojai gali pateikti savo komentarus, susijusius su testo klausimais. Išnagrinėję visus vartotojų atsiliepimus apie klausimus ir galimus netikslumus bei testo išlaikymo rezultatus, mes tobulinsime testą, pakeisdami dalį klausimų naujais arba visai pašalindami juos.

 

 

Nuotoliniai testai

Nuotoliniai testai yra sukurti šioms Autodesk programoms: