Visų programų apmokymus pagal autorines metodikas atlieka kvalifikuoti programinės įrangos specialistai-instruktoriai (Autodesk Approved Instructor ID), turintys specialų pasirengimą, patvirtintą Autodesk sertifikatais.

autodesk

KOGRA - Kompiuterinė Grafika sukūrė pirmuosius ir kol kas vienintelius Lietuvoje struktūrizuotus profesionalius nuotolinio mokymo kursus, skirtus išmokti dirbti su Autodesk programine įranga.

Vien tik darbui su programa Autodesk Revit mes sukūrėme virš 800 sistemizuotų vaizdo pamokų, kurios yra įtrauktos į nuotolinius mokymus.

Kompanijos Autodesk vertinimu – tai patys išsamiausi mokymo kursai Šiaurės Europos regione.

2008 metais kompanija Autodesk autorizuotam mokymo centrui „KOGRA – Kompiuterinė Grafika” suteikė geriausio mokymo centro statusą Šiaurės Europos regione ir išdavė geriausio metų ATC sertifikatą.
Mes ir toliau išliekame geriausiais.
2009 metais mūsų sukurta mokymo medžiaga buvo pripažinta geriausia multimedine mokymo medžiaga ir įvertinta atitinkamu sertifikatu.

 

autodesk

Laikas eina į priekį – mes irgi nestovime vietoje. Nuo 2018 m. kovo mėn. 1 dienos akivaizdiniai mokymo kursai mūsų Autorizuotame Mokymo centre bus lygiagrečiai dubliuojami nuotoliniais mokymais debesyje ir daugiau nebebus išduodama mokymo medžiaga USB atmintinėje.

Visi akivaizdinių mokymo kursų klausytojai nuo pirmosios pamokos mūsų mokymo centre gaus prieigą prie nuotolinių online mokymų ir mokymo medžiagos debesyje.

Akivaizdiniai mokymo kursai ir nuotoliniai mokymai debesyje yra pilnai sinchronizuoti.

 

Tai leis mūsų mokiniams, išklausiusiems kursą mokymo klasėje, pakartoti ir sustiprinti įgytas žinias bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, kur yra prieiga prie interneto - namie, kavinėje, atostogaujant, darbe ...

Debesyje jūs galėsite ne tik pakartotinai, ramiai ir apgalvotai peržiūrėti akivaizdiniuose mokymo kursuose išklausytas pamokas, bet ir pasitikrinti įgytas žinias, atsakydami į specialiai parengtų testų klausimus.

Be to, jūs turėsite galimybę nuotoliniu būdu susisiekti su dėstytoju, užduoti jums rūpimus klausimus ir gauti į juos išsamius atsakymus.

Gaukite dvigubą žinių porciją Autorizuotame Mokymo Centre „KOGRA - Kompiuterinė Grafika“.

Mokėkite mažiau - gaukite daugiau!

Ne paslaptis, kad "KOGRA-Kompiuterinė Grafika" siūlo sąžiningas (žemiausias) mokymo kursų kainas.

Tuo pačiu metu mūsų mokymo kursai yra didžiausios apimties, skaičiuojant pagal mokymo valandas, išsamiausi, detaliai aiškinant įvairias temas, o patys produktyviausi, vertinant pagal rezultatus.

 

O dabar dar ir NEMOKAMAI pati naujausia aktuali mokymo medžiaga debesų servise KOGRA 360!

Laukiame Jūsų Autorizuotame Mokymo Centre „KOGRA - Kompiuterinė Grafika“.

 

 

KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai gali gauti prieigą prie pamokų darbui su konkrečiais Autodesk programinės įrangos produktais!

DVD - Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija

Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija komplektuojama visiems programų Autodesk mokymo kursams. Ši mokymo medžiaga sudaryta iš 3 tomų (dalių). Kiekvienas tomas sudarytas iš dviejų dalių. Kiekvieno tomo pirmoje dalyje aprašytos kiekvieno modulio galimybės, darbo su kiekviena funkcija tvarka, pateikti ir aprašyti dialogų ir programiniai langai, pateikti komandų panaudojimo ir jų eiliškumo pavyzdžiai. Be to, pirmoje dalyje pateikta daugybė pastabų ir rekomendacijų, leidžiančių vartotojui išvengti klaidų, dirbant su programa. Kiekvieno tomo antrojoje dalyje pateiktos konkrečios darbo su programa pamokos, panaudojant projekto sudarymo nuo pradžios iki galo pavyzdį. Be to, kiekvieno tomo antrojoje dalyje pateiktos atskiros bazinės praktinės pamokos, kurios leidžia įsisavinti atitinkamą Autodesk programą pilna apimtimi.

  • Apie 4200 puslapių tekstinės medžiagos.
  • Apie 2500 iliustruotų temų.
  • Daugiau kaip 350 video pamokų.

CD - Interaktyvus Mokymo Vadovas

Interaktyvus Mokymo Vadovas - tai profesionali metodinė mokymo medžiaga specializuotiems programinės įrangos mokymo kursams, kurioje pateikti praktiniai patarimai, kaip dirbti su konkrečia Autodesk programa bei efektyviai išnaudoti jos galimybes projektuojant.

Interaktyvus Mokymo Vadovas sudaro tekstinė medžiaga ir video pamokos. Video pamokos integruotos į atitinkamos temos tekstą ir įsijungia automatiškai. Vartotojas gali vienu metu skaityti reikiamą temą ir žiūrėti video paaiškinimus.

Interaktyvus Mokymo Vadovas išleistas lietuvių kalba elektroninės knygos pavidalu CD diske. Atitinkamą Interaktyvų Mokymo Vadovą nemokamai gauna kiekvienas KOGRA Autorizuoto Mokymo Centro kursų klausytojas.

  • Apie 1500 puslapių tekstinės medžiagos.
  • Virš 1300 iliustruotų temų ir pamokų.
  • Video pamokos.

 

Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija

Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija yra sukurta šioms Autodesk programoms:

Logo

Programinės įrangos pardavimas, Autorizuotas Mokymo Centras, Autodesk Sertifikacija