• Autodesk programinė įranga

  Platus 3D projektavimo sistemų pasirinkimas

  Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk Multimedia

Sritys, kurias apima vizualizacija: 

 • ● Architektūrinių sprendimų vizualizacija
 • ● 3D grafika ir animacija, montažai, efektai

 

Autodesk 3ds Max Design - tai programinė įranga, skirta trimačio modeliavimo, projektų vizualizacijos bei prezentacinės medžiagos paruošimui interjerų ir eksterjerų dizaino, architektūros ir statybos, o taip pat pramoninio dizaino srityje.

Technologijos Global Illumination panaudojimo dėka pasiekiamas stulbinantis gaunamų vaizdų bei animacinių klipų realumas: Jūs galite "geriausiame vaizde" pateikti projektą užsakovui. O patogus ir intuityviai suprantamas darbo procesas leis Jums atlikti darbą ne tik geriau, bet ir greičiau.

Autodesk 3ds Max Design – tai optimalus sprendimas architektūrinių projektų vizualizacijai, apjungiantis savyje Autodesk 3ds max technologijų galingumą ir, tuo pačiu, paprastumą ir prieinamumą.

Autodesk 3ds Max leidžia spręsti platų projektų 3ds Max vizualizacijos ir animacinio pateikimo užduočių spektrą.

Tiesioginis DWG formato palaikymas užtikrina maksimalų suderinamumą su tokiais programiniais produktais, kaip Inventor, AutoCAD, AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture.

 

Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, atnaujindami arba pratęsdami jos prenumeratą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk 3ds Max "Greitas Startas"

Autodesk Maya padeda specialistams nepertaukiamai realizuoti kūrybinį procesą, panaudojant pilną 3D-animacijos, modeliavimo, imitacijų bei vizualinių efektų ir vizualizacijos kūrimo priemonių rinkinį lengvai išplečiamos platformos bazėje.

Kompleksinis Maya sprendimas suteikia pažangiausias priemones, skirtas kurti aukščiausios kokybės filmus, kompiuterinius žaidimus, televizijos programas, poligrafiją ir grafinį dizainą.

Autodesk Maya siūlo naujus instrumentų rinkinius išankstinei vizualizacijai ir žaidimų prototipų sudarymui, išplėstas modeliavimo galimybes bei patobulintą darbo procesų integraciją.


Autodesk Mudbox – tai programinė įranga, naudojama 3D-skulptūrų sudarymui ir skaitmeniniam piešimui.

Ši programa suteikia galimybę laisvai kurti, nesirūpinant techninėmis detalėmis.

Programą Mudbox sukūrė profesionalai, dirbantys kompiuterinių žaidimų, kino ir televizijos srityje.

Programoje yra intuityvi darbinė aplinka ir platus šablonų bei teptukų rinkinys, kurių pagalba kuriami realistiški 3D personažai, įtikinama aplinka ir stilizuoti objektai.

Autodesk Softimage – tai produktyvus programinis produktas, skirtas animuoti 3D-personažus ir kurti vizualinius efektus.

Intuityvios procedūros, inovacinė ICE (Interactive Creative Environment) aplinka ir Autodesk Face Robot veido animacijos įrankiai žymiai išplečia darbo proceso, organizuojamo Autodesk Maya arba Autodesk 3ds Max bazėje, galimybes.

Naujų funkcijų, pagerintos sąveikos su Autodesk Entertainment Creation Suite Premium produktais ir šuolaikinių technologijų palaikymo dėka, Autodesk Softimage vartotojai gali lengvai susidoroti su pačiomis sudėtingiausiomis užduotimis 3D žaidimų kūrimo ir gamybos stadijose.

Autodesk Showcase – tai programinė įranga, skirta 3D prezentacijų ir vizualizacijų kūrimui realiame laike.

Autodesk Showcase suteikia galimybę architektams, dizaineriams, inžinieriams bei vadovaujančio personalo atstovams greitai sukurti realistiškus grafinius paveikslėlius, video filmukus ir prezentacijas, paremtas skaitmeniniais prototipais ir architektūriniais projektais.

Programoje Autodesk Showcase labai patogu paruošti interaktyvią projekto apžvalgą, pateikti vaizdinę marketingo medžiagą bei sukurti efektyvius reklaminius bukletus.

Programa Autodesk Showcase lengvai ir paprastai įgyvendins įvairiausias jūsų idėjas – bet kokie CAD programų duomenys be didelių pastangų paverčiami į puikias 3D prezentacijas ir grafinius paveikslėlius.

Programoje Autodesk Showcase galima tikrinti projektus realiame laike – projekto variantus galima aptarti kartu su kolegomis, vadovais ar kitais suinteresuotais asmenimis, pasineriant į tikrovišką 3D aplinką.

Pagreitėja viso projekto analizė, nes nebereikia gaišti laiko bandomųjų pavyzdžių paruošimui ir ilgalaikių vizualizacijos procedūrų atlikimui.

Su programa Autodesk Showcase galima be problemų gauti naujus užsakymus – užsakovai, nepriklausomai nuo to, ar jie yra šalia jūsų, ar kitame pasaulio krašte, tikrai liks patenkinti jūsų pateikta medžiaga.

Projektų demonstravimas, pasitelkiant aukštos kokybės vaizdus ir prezentacijas, padės jums išsiskirti tarp konkurentų.

 

Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, atnaujindami arba pratęsdami jos prenumeratą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk Showcase "Greitas Startas"

Tam, kad Jūs galėtumėte racionaliai išnaudoti naują programinę įrangą, mes paruošėme specializuotus mokymo kursus, kurie padės įsisavinti programinės įrangos galimybes. Šių kompleksinių mokymo kursų rėmuose vartotojas pats gali sukomplektuoti optimalią mokymų apimtį, pasirinkdamas tas programas, kurias jis nori išmokti.

KOGRA-Kompiuterinė Grafika Mokymo Centro specialistai padės Jums optimaliai išnaudoti visą Autodesk programinės įrangos potencialą.

Baziniai mokymo kursai:

 • Autodesk 3ds Max
 • Autodesk Maya
 • Autodesk Softimage
 • Autodesk Mudbox
 • Autodesk Showcase
 • Kiekvienas klausytojas mokymo kursams aprūpinamas kompiuteriu ir mokomąja medžiaga - Interaktyvi Multimedinė Enciklopedija.

 • Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija išleista lietuvių kalba, ją sudaro tekstinė medžiaga ir video pamokos. Video pamokos integruotos į atitinkamos temos tekstą ir įsijungia automatiškai. Vartotojas gali vienu metu skaityti reikiamą temą ir žiūrėti video paaiškinimus.

  Kursų baigimo dokumentas – tarptautinis  AUTODESK® sertifikatas.

  Baigusiems kursus, KOGRA nemokamai teikia konsultacijas.

 

Autodesk programinė įranga

Pasirinkti programą