•  

  Savarankiškas mokymasis KOGRA-360

  Darbas su Autodesk Revit

  Šie mokymai skirti tiems, kas nori pradėti dirbti su Autodesk Revit programine įranga.

  • Greitas projekto sudarymas "žingsnis po žingsnio".
  • Apie 300 mokymo temų su tekstiniu aprašymu.
  • Virš 300 įgarsintų video pamokų.
 •  

  Mokykitės, neišeidami iš namų!

  Šie mokymai skirti tiems specialistams, kurie negali atvykti į mūsų mokymo kursus Autorizuotame mokymo centre, tačiau norėtų išmokti dirbti su Autodesk Revit programine įranga.

  • Racionaliai planuokite savo laiką.
  • Mokykitės, kada norite ir kur jums patogu.
 • Gaukite atsakymus į visus klausimus

   

  Šiuose nuotoliniuose mokymuose galima rasti konkrečius atsakymus į visus aktualius klausimus, kurie dažniausiai iškyla projektuojant programoje Autodesk Revit.

 •  

  Būkite mobilūs!

  Nuotoliniai mokymai adaptuoti visiems įrenginiams ir prisitaiko prie bet kurio ekrano raiškos. Jūs galite naudoti:

  • Stacionarų arba nešiojamą kompiuterį.
  • Planšetinį kompiuterį ar kitus mobiliuosius įrengimus.

Savarankiško mokymosi kursai KOGRA-360

Skaitykite, žiūrėkite, klausykite!

 

Savarankiško mokymosi kursai KOGRA-360

Savarankiško mokymosi kursai KOGRA-360 skirti susipažinti su konkrečios programinės įrangos galimybėmis ir išmokti dirbti su ja. Neišeidami iš namų Jūs galėsite nuosekliai išklausyti profesionalų ir labai išsamų mokymo kursą.

Į šiuos mokymo kursus įtrauktos visos temos, kurios yra dėstomos bazinių kursų metu Autorizuotame Mokymo Centre, o taip pat ir papildomos temos, kurios plačiai ir visapusiškai atskleidžia konkrečios programinės įrangos galimybes.
Virtualaus mokymosi pamokas galima sustabdyti reikiamoje vietoje, pakartoti visą pamoką arba konkrečią jos dalį. Nuotolinio mokymo suteikiamų žinių apimtis yra kelis kartus didesnė nei žinių, išdėstytų bazinio mokymo kurso metu.

Tam, kad galima būtų sėkmingai įsisavinti mokymo kurso medžiagą, kartu pateikiami visi mokymams būtini darbiniai failai, naudojamų šeimų bibliotekos, darbui reikalingi šablonai, o taip pat jų naudojimo instrukcijos.

Savarankiško mokymosi kurso KOGRA-360 kaina sudaro 50% nuo pilno bazinio mokymo kurso Autorizuotame Mokymo Centre kainos.

Dabar visam laikui!
Tiesiog susisiekite su mumis, gaukite prieigą prie mokymų, įdiekite pasirinktą kursą į savo kompiuterį ir mokykitės, kiek jums reikia.

 

Dar niekada nebuvo taip patogu ir lengva mokytis!
Žingsnis po žingsnio, vadovaujant virtualiam instruktoriui, neskubėdami galite žiūrėti, klausytis ir savarankiškai pakartoti pamoką. Kiekviena video pamoka ne tik įgarsinta, bet ir turi tekstinį aprašymą, kuriame nurodoma kiekviena naudojama komanda ar programos funkcija.

Didžiulis žinių spektras!
Susipažinkite su kurso pamokų temomis ir jūs suprasite šių mokymų mastą.
Mes sugaišome ne vienerius metus kurdami tokią mokymosi medžiagą ir tobulindami ją!

Mokykitės nesiblaškydami!
Atkreipkite dėmesį į tai, kad mūsų mokymo medžiagoje nėra jokio bendro samprotavimo ar bereikalingų žodžių, nesusijusių su konkrečia pamoka. Viskas tik pagal temą ir iš esmės. Negaiškite laiko nereikalingiems dalykams.

Mokymosi laikas neribojamas!
Skirkite mokymuisi tiek laiko, kiek jums reikia. Neskubėkite. Viską darykite kruopščiai. Pamokas galite pasirinkti ir atlikti bet kokia tvarka.

Jeigu kurią nors pamoką laikote nereikalinga - tiesiog praleiskite ją.

 

Savarankiško mokymosi kursai KOGRA-360

Savarankiškas nuotolinis mokymasis šiuo metu pati populiariausia mokymosi forma, skirta sudėtingos programinės įrangos įsisavinimui.

Šiai dienai 9 iš 10 klientų, kurie kreipiasi į mūsų ATC, pasirenka būtent šią mokymosi formą.

Savarankiško mokymosi kursai KOGRA-360 yra sukurti šioms Autodesk programoms: