• Sertifikavimo Centras

  Autodesk Authorized Certification Center

  Patvirtinkite savo teorines ir praktines žinias konkrečios programinės įrangos panaudojimo srityje ir gaukite Autodesk profesionalo sertifikatą.

  • Associate ir Professional lygio egzaminai.
  • Elektroninis Autodesk Sertifikatas.
  • Sertifikuotų profesionalų duomenų bazė.
  • Sertifikato logotipas.

Autodesk Sertifikavimo Centras

Autodesk Sertifikavimas – kas tai?

Autodesk Sertifikavimas – tai programa, skirta visiems Autodesk programinės įrangos vartotojams, kurie nori egzamino metu patvirtinti savo teorines ir praktines žinias konkrečios programinės įrangos panaudojimo srityje bei siekia būti geriausiu savo srities specialistu. Autodesk Sertifikavimas ne tik praktinis jūsų žinių įvertinimas, bet ir galimybė įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje, išsikovoti darbdavio pripažinimą bei pakelti savo kompanijos vertę.

 

Kuriems Autodesk produktams galima laikyti Sertifikavimo egzaminus?

Kompanija Autodesk siūlo laikyti Sertifikavimo egzaminus AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Inventor, Autodesk 3DS Max, Autodesk Maya ir Autodesk Revit Architecture programinei irangai.

 

 

KOGRA Mokymo Centras turi oficialų Autodesk Authorized Certification Center statusą

 

Autodesk Certified Professional - tai sertifikavimo lygis, kuris apima platų žinių spektrą ir reikalauja iš vartotojo atlikti tam tikras praktines užduotis, pvz. atidaryti brėžinį, atlikti vieną ar kelias užduotis ir paskui atsakyti į klausimą apie šias užduotis. Egzaminą sudaro 30-35 praktinio ir teorinio pobūdžio klausimų. Egzamino trukmė 90 min.

Pasiruošimo egzaminams medžiaga yra anglų kalba ir visi egzaminai laikomi anglų kalba.

Autodesk sertifikatas patvirtina Jūsų įgūdžius ir žinias konkrečioje Autodesk PĮ panaudojimo srityje, kartu pripažindamas Jūsų pasiekimus.

 

Elektroninis sertifikatas: Išlaikę egzaminą, Jūs gaunate nuolatinę prieigą prie elektroninio sertifikato, kurį galima bet kada atsispausdinti ir kiek reikia kartų. Autodesk Sertifikatas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir jo galiojimo laikas neribotas.

Sertifikato logotipas: Išlaikę egzaminą, kaip kvalifikacijos įrodymą, Jūs gaunate oficialų Autodesk sertifikato logotipą, kurį galima panaudoti savo projektuose bei firminiuose dokumentuose.

 

Sertifikuotų profesionalų duomenų bazė: Jums pageidaujant, kompanija Autodesk įtrauks į savo duomenų bazę ir viešai publikuos Jūsų kontaktinius duomenis. Tai puikus būdas pademonstruoti Jūsų sertifikavimo statusą kompanijoms, ieškančioms potencialių partnerių arba darbuotojų.   

 

Pasiruošimas egzaminui. Kompanija Autodesk siūlo įvairias pagalbines priemones Sertifikavimo egzaminui pasiruošti: žinių įvertinimo testus, egzaminų gidus, mokymus Autodesk Autorizuotuose Mokymo centruose ir kt. 

 

Egzamino laikymas. Sertifikavimo egzaminą galima laikyti KOGRA Autodesk Autorizuotame Sertifikavimo Centre iš anksto suderinus laiką.  Tapatybės patvirtinimui pateikiamas asmens dokumentą. Egzamino metu draudžiama naudotis pagalbinėmis priemonėmis (kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais ir kt.). Visi Sertifikavimo egzaminai laikomi stebimoje aplinkoje.  Neišlaikius egzamino, iš karto suformuojama rezultatų ataskaita, kurioje nurodoma, kuriose srityje Jums reikia patobulinti žinias. Perlaikyti egzaminą galima ne anksčiau kaip po 7 dienų.

 

Iš viso Autodesk leidžia laikyti tą patį egzaminą 3 kartus metų bėgyje.

 

Nuotoliniai testai

Nuotoliniai testai yra sukurti šioms Autodesk programoms: