• Autodesk programinė įranga

  Platus 3D projektavimo sistemų pasirinkimas

  Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk Inventor LT

Autodesk Inventor LT - tai bazinis programinės įrangos variantas, skirtas 3D detalėms kurti ir gamybos dokumentacijai paruošti, t.y. brėžiniams sudaryti. Su šiuo produktu detalės projektuojamos labai greitai, brėžiniai išlaiko ryšį su modeliu, todėl pakeitimus gaminyje daryti ypač lengva.

Projektuoti sudėtingas detales 2D erdvėje yra nepatogu ir labai lengva suklysti. Modeliuojant detales 3D erdvėje yra padidinamas produktyvumas ir sumažinama klaidų tikimybė. Su Autodesk Inventor LT ypač paprasta vizualizuoti net ir sudėtingiausias detales, nebereikia papildomai interpretuoti 2D brėžinių. 3D modelis sukurtas su Autodesk Inventor LT programine įranga yra tikslus skaitmeninis prototipas, todėl prieš išpjaunant iš metalo konstrukciją galite pasitikrinti ar nėra klaidų.

3D modeliavimo pagalba brėžiniai Autodesk Inventor LT programoje yra sukuriami greičiau, nei rankiniu būdu braižomi 2D erdvėje. Automatizuoti peržiūros ir dimensijų dėjimo įrankiai leidžia greitai sukurti detalius brėžinius. Visi brėžinio elementai Autodesk Inventor LT programoje yra dinamiškai susieti, nes pakeitus 3D detalės modelį, brėžinio elementai yra automatiškai atnaujinami.

3D yra būtinybė šiuolaikinėje besivaržančioje rinkoje. Visi turi sugebėti priimti 2D, 3D duomenis ir su jais dirbti.Autodesk Inventor LT suteikia jums galimybę importuoti bei eksportuoti 3D detalių modelius labiausiai paplitusiais bylų formatais. Autodesk Inventor LT programinės įrangos pagalba galite lengvai dalintis 3D projektų duomenimis su tiekėjais, klientais, taip pagerindami su jais komunikaciją.

Autodesk Inventor LT programinėje įrangoje 2D projektų duomenis galima panaudoti kaip 3D projektų pradinius taškus, taip jūs panaudosite AutoCAD patirtį bei investicijas į 2D duomenis.

Programą Autodesk Inventor LT galima įsigyti kaip atskirą produktą arba kartu su programa AutoCAD LT komplekte “AutoCAD Inventor LT Suite”.

Programą Autodesk Inventor LT galima įsigyti kaip atskirą produktą arba kartu su programa AutoCAD LT komplekte “AutoCAD Inventor LT Suite”.

Autodesk Inventor LT AutoCAD Inventor LT Suite
Autodesk Inventor LT
Autodesk Inventor Fusion
AutoCAD LT
Autodesk SketchBook Designer

Galimybės

 • Galimybės

 • Galimybės

 • Galimybės

Autodesk Inventor LT ir Autodesk Inventor galimybių palyginimas

Inžinerinis projektavimas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor
Digital Prototyping
3D mechanical design
3D part modeling
Large assembly design
Rules-based design/automation
Catalog/purchased/standard part library
Plastic parts design
Sheet metal design
Frame and weldment design
Vizualizacija
Funkcijos pavadinimas Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor
Real-time design visualization
Modeliavimas ir analizė
Funkcijos pavadinimas Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor
Point cloud tools
Draft analysis
Materials selection with environmental and cost impact
Assembly collision and interference detection
Check for manufacturability
Bendradarbiavimas ir duomenų perdavimas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor
Tools for review and markup of DWG™, DWF™, and PDF files
Mobile and online sharing of 3D designs
Building Information Modeling (BIM) interoperability
Native translators
Dokumentacija
Funkcijos pavadinimas Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor
Professional drafting and documentation tools
Native support for DWG files
Automatic drawing view creation
International standards support
BOM generation
Duomenų valdymas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor
In-product data management
Configurable data security
Multiple user/concurrent design
Automated design organization
Easy administration

 

Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, atnaujindami arba pratęsdami jos prenumeratą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk Inventor LT ir AutoCAD Inventor LT Suite programų paketo vartotojai gauna "Greitą Startą" šioms programoms:

 • Autodesk Inventor LT AutoCAD Inventor LT Suite
  Autodesk Inventor "Greitas Startas"
  Autodesk Design Review "Greitas Startas"
  AutoCAD "Greitas Startas"  

  Mūsų lozungas klientui - „Nusipirk ir iš karto pradėk dirbti!“

Tam, kad Jūs galėtumėte racionaliai išnaudoti naują programinę įrangą, mes paruošėme specializuotus mokymo kursus «AutoCAD Inventor LT Suite», kurie padės įsisavinti programinės įrangos pakete esančias  programas. Šių kompleksinių mokymo kursų rėmuose vartotojas pats gali sukomplektuoti optimalią mokymų apimtį, pasirinkdamas tas programas, kurias jis nori išmokti.

Autodesk Autorizuotame Mokymo centre Jūs išmoksite projektuoti pastatus, pririšant juos konkrečioje vietovėj, ir paruošti visą būtiną techninę dokumentaciją – brėžinius, schemas, specifikacijas, eksplikacijas, paaiškinimus ir kt.

KOGRA-Kompiuterinė Grafika Mokymo Centro specialistai padės Jums optimaliai išnaudoti visą AutoCAD Inventor LT Suite programinės įrangos potencialą. Jūs sužinosite, kokioje progamoje geriau atlikti projekto vizualizaciją ir prezentaciją, kokiomis sąlygomis ir kokių užduočių spendimui tikslingiau naudoti vieną ar kitą produktą arba jų kombinacijas. 

AutoCAD Inventor LT Suite - mokymo kursai:

 • AutoCAD
 • Autodesk Inventor
 • Autodesk Design Review
 • Kiekvienas klausytojas mokymo kursams aprūpinamas kompiuteriu ir mokomąja medžiaga - Interaktyvi Multimedinė Enciklopedija.

 • Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija išleista lietuvių kalba, ją sudaro tekstinė medžiaga ir video pamokos. Video pamokos integruotos į atitinkamos temos tekstą ir įsijungia automatiškai. Vartotojas gali vienu metu skaityti reikiamą temą ir žiūrėti video paaiškinimus.

  Kursų baigimo dokumentas – tarptautinis  AUTODESK® sertifikatas.

  Baigusiems kursus, KOGRA nemokamai teikia konsultacijas.

Autodesk programinės įrangos prenumerata suteikia šiuos privalumus:

 • - Programinės įrangos atnaujinimas – automatiškai gaunate naujas Autodesk produktų versijas.
 • - Teisė naudoti ankstesnes versijas – galimybė dirbti su skirtingomis programinės įrangos versijomis.
 • - Lankstus licenziavimas – galimybė gauti papildomą "Namų licenziją" darbui namuose.
 • - Nuotoliniai mokymo kursai – užsiėmimai elektroniniu formatu.
 • - Techninis palaikymas - galimybė gauti tiesioginį Autodesk techninį palaikymą.
 • - Papildomų modulių paketai, į kuriuos įeina naujausi Autodesk technologiniai pasiekimai.

Prenumeratos vartotojai gauna prieigą prie Autodesk 360 – debesų platformos, kuri suteikia didesnę projektavimo, vizualizacijos, skaičiavimų, analizės ir pasikeitimo duomenimis kokybę. Autodesk 360 paslaugos užtikrina saugų priėjimą prie projekto duomenų bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Šios paslaugos apima praktiškai neribotas skaičiavimų debesyje galimybes. Prisijungti prie Autodesk 360 dabar gali visų Autodesk programinių kompleksų vartotojai; prenumeratos vartotojams suteikiamos papildomos galimybės.

 
Autodesk 360 "Cloud" technologijos resursai Autodesk Subscription vartotojams

Autodesk Subscription vartotojai dabar turi puikią galimybę pasinaudoti Autodesk debesų technologijos pranašumais, kurie padės padidinti mobilumą, pagerinti bendradarbiavimą ir optimizuoti darbą.

 

Autodesk programinė įranga

Pasirinkti programą