• Autodesk programinė įranga

  Platus 3D projektavimo sistemų pasirinkimas

  Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk Revit LT

Autodesk Revit LT puikus sprendimas įmonėms, jau dirbančioms su pilna Autodesk Revit versija ir planuojančioms įsigyti papildomą darbo vietą.

Dirbant su modeliu programoje Autodesk Revit LT, visa projekto informacija yra saugoma viename faile ir suteikia galimybę akimirksniu generuoti specifikacijas, brėžinių lapus,  2D ir 3D vaizdus ir kt.

Pastato informacinis modelis BIM (Building Information Model) - tai skaitmeninių elementų duomenų bazė, kurioje yra patalpinta detali projekto informacija ir pats objekto modelis. BIM duomenų bazėje tiksliai atvaizduojamos fizinės, funkcinės ir informatyvios projekto charakteristikos bendroje trimatėje aplinkoje. Tai leidžia visiems projekto dalyviams efektyviai ir veiksmingai tikrinti, derinti, peržiūrėti ir perduoti visą projekto informaciją į vieną statinio informacinį modelį, tuo pačiu sumažinant projektavimo darbų bei dokumentacijos kiekį.

Ši pažangi projektavimo ir dokumentacijos generavimo programa suteikia architektams neribotą kūrybinę laisvę ir maksimalų efektyvumą, nes dauguma užduočių atliekamos automatiškai.

Programoje Autodesk Revit LT dirbama tik su pastato modeliu, o visi atskiri vaizdai, tokie kaip, planai, fasadai, pjūviai, 3D vaizdai ir kt., sugeneruojami automatiškai.

Programoje įdiegta parametrinių pakeitimų technologija, leidžianti visus susijusius projekto elementus (pradedant modelio planais ir baigiant vizualizacija ar brėžinių specifikacijomis) automatiškai suderinti tarpusavyje ir tokiu būdu užtikrinti viso projekto vieningumą.

Programoje Autodesk Revit LT galima koreguoti modelį bet kurioje projekto stadijoje ir nesirūpinti dėl projekto brėžinių pakeitimų – visi projektiniai duomenys atnaujinami automatiškai.

Darbas su programa Autodesk Revit LT vyksta greitai, sklandžiai, kokybiškai ir produktyviai, nes visi programos instrumentai yra lengvai ir greitai pasiekiami.

Programoje Autodesk Revit LT, skirtingai negu kitose projektavimo programose, modelio nebereikia braižyti linijomis, nes programoje yra tokie elementai, kaip siena, langas, durys, stogas, sija, kolona ir t.t.

Autodesk Revit LT programinėje įrangoje yra naudojama plati architektūrinių elementų biblioteka, kurioje visus elementus galima koreguoti arba susikurti savo nuosavus.

Programoje Autodesk Revit LT yra galimybė sukurti projekte keletą skirtingų projekto variantų, kuriuos galima, nesudėtingai keičiant, pateikti klientui ir, vėliau pasirinkus vieną, tęsti darbą. Be papildomų pastangų pasirinktą variantą galima vizualizuoti bei atspausdinti brėžinius su automatiškai perskaičiuotais žiniaraščiais. 

Su Autodesk Revit LT galima paspartinti projektavimo procesą bei efektyviai parinkti medžiagas būsimam statiniui - palyginti, kokios medžiagos yra efektyvesnės bei paskaičiuoti šilumos nuostolius. Rezultatai pateikiami tekstine ir grafine forma.

Programą Autodesk Revit LT galima įsigyti kaip atskirą produktą arba kartu su programa AutoCAD LT komplekte “AutoCAD Revit LT Suite”.

Autodesk Revit LT – specializuota parametrinė pastatų kūrimo programinė įranga, sukurta BIM technologijos pagrindu, kas užtikrina visapusišką pastatų realaus statybos proceso projektavimą.

Programą Autodesk Revit LT galima įsigyti kaip atskirą produktą arba kartu su programa AutoCAD LT komplekte “AutoCAD Revit LT Suite”.

Autodesk Revit LT AutoCAD Revit LT Suite
Autodesk Revit LT
AutoCAD LT

Galimybės

 • Galimybės

 • Galimybės

 • Galimybės

Autodesk Revit LT ir Autodesk Revit galimybių palyginimas

3D architektūrinis modeliavimas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Architectural Wall, Curtain Wall, Floor, Roof, Ceiling, and Column
Design Options
Loadable Component
Room and Area
Site Design
Stair by Component, Ramp, and Railing
Construction Modeling—Parts and Assemblies
Stair by Sketch
Konstrukcinis modeliavimas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Structural Walls, Floor Slab, and Foundation
Structural Columns, Beams, and Braces
Truss and Reinforcement
Papildomas 3D modeliavimas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Create Groups for Repeating Elements
Family Editor Environment
Conceptual Massing, Adaptive Components
In-Place Modeling
Prezentacija ir vizualizacija
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Realistic View Styles
Orthographic and Perspective Views, Walk-Throughs
Photorealistic Architectural Rendering in the Cloud* (Autodesk® 360 Rendering)
Photorealistic Architectural Rendering Materials
Photorealistic Architectural Rendering Within the Product
Ray Trace (In-Canvas Rendering)
View Filters
Analizė
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Autodesk® 360 Energy Analysis for Autodesk Revit*
Dokumentacija
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
2D Detail Lines, 2D Detail Components
Revision Tracking
Dimensioning, Tagging, and Annotation
Phasing
Schedules, Material Takeoff
Bendradarbiavimas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Interference Check, Copy/Monitor
Worksharing (Multiuser Environment)
Shared Coordinates Among Projects
Ryšys su kitais Revit failais
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Link Files from Other Revit Software Applications
Elements in Link Files
Copy/Paste Elements from Links
Customize the Visibility of Linked Models
Ryšiai/Importas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
DWG™, DXF™ File Format Images
DGN, SketchUp®, DWF™ Markup
Point Cloud, Decal
Eksportas
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
DWG, DXF, DGN, DWF, DWFx
Walk-Throughs and Images, FBX®, NWC
Room/Area Reports, Schedules
Solar Studies
SAT, ADSK, gbXML, IFC, ODBC, Family Types
Application Programming Interface (API)
Funkcijos pavadinimas Autodesk Revit LT Autodesk Revit
Third-Party Application Programming Interface(API)

 

Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, atnaujindami arba pratęsdami jos prenumeratą, nemokamai gauna paslaugų paketą "Greitas Startas", į kurį įeina metodinė mokymo medžiaga lietuvių kalba, skirta savarankiškam mokymuisi mūsų Virtualiame Mokymo Centre.

Autodesk Revit LT ir AutoCAD Revit LT Suite programų paketo vartotojai gauna "Greitą Startą" šioms programoms:

 • Autodesk Revit LT AutoCAD Revit LT Suite
  Autodesk Revit Architecture "Greitas Startas"
  Autodesk Revit Structure "Greitas Startas"
  Autodesk Design Review "Greitas Startas"
  AutoCAD "Greitas Startas"  

  Mūsų lozungas klientui - „Nusipirk ir iš karto pradėk dirbti!“

Visi KOGRA-Kompiuterinė Grafika klientai, pirkdami Autodesk programinę įrangą, atnaujindami arba pratęsdami jos prenumeratą, nemokamai gauna mūsų paruoštų specializuotų šablonų seriją, skirtą darbui su programa Autodesk Revit LT:

 • Kompleksinė statyba;
 • Architektūrinis projektas; 
 • Konstrukcinis projektas;
 • Inžinerinės sistemos;
 • Interjero dizainas.

Kiekvienas specialistas galės naudoti tą šabloną, kuris geriausiai pritaikytas paruošti reikiamą projekto dalį. Kiekviename šablone yra optimalus darbui reikalingų šeimų rinkinys, pritaikytos lentelės-specifikacijos ir kt. Be abejonės, architektai įvertins platų naujų šeimų rinkinį, sudarytą iš langų, kampinių langų, durų, balkono durų, lauko karnizų ir palangių šeimų, visos kurios įtrauktos į naujus šablonus.

Tikimės, kad interjerų dizaineriams patiks parametrinių baldų biblioteka, o konstruktoriams – šablone įdiegtas greitas filtravimas ir projekto atskyrimas į architektūrinę ir konstrukcinę dalis. Be to, konstruktoriams darbą palengvins ir pritaikyti specifikacijų rinkiniai.

Koordinavimo šablonas pritaikytas kolektyviniam darbui ir kompleksinio projekto kūrimui. Jis bus naudingas tiek specialistams, dirbantiems programa Revit, tiek ir projektą kontroliuojantiems projekto vadovams.

Tam, kad Jūs galėtumėte racionaliai išnaudoti naują programinę įrangą, mes paruošėme specializuotus mokymo kursus «AutoCAD Revit LT Suite», kurie padės įsisavinti programinės įrangos pakete esančias  programas. Šių kompleksinių mokymo kursų rėmuose vartotojas pats gali sukomplektuoti optimalią mokymų apimtį, pasirinkdamas tas programas, kurias jis nori išmokti.

Autodesk Autorizuotame Mokymo centre Jūs išmoksite projektuoti pastatus, pririšant juos konkrečioje vietovėj, ir paruošti visą būtiną techninę dokumentaciją – brėžinius, schemas, specifikacijas, eksplikacijas, paaiškinimus ir kt.

KOGRA-Kompiuterinė Grafika Mokymo Centro specialistai padės Jums optimaliai išnaudoti visą AutoCAD Revit LT Suite programinės įrangos potencialą. Jūs sužinosite, kokioje progamoje geriau atlikti projekto vizualizaciją ir prezentaciją, kokiomis sąlygomis ir kokių užduočių spendimui tikslingiau naudoti vieną ar kitą produktą arba jų kombinacijas. 

AutoCAD Revit LT Suite - mokymo kursai:

 • AutoCAD
 • Autodesk Revit Architecture
 • Autodesk Revit Structure
 • Autodesk Revit MEP
 • Autodesk Design Review
 • Kiekvienas klausytojas mokymo kursams aprūpinamas kompiuteriu ir mokomąja medžiaga - Interaktyvi Multimedinė Enciklopedija.

 • Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija išleista lietuvių kalba, ją sudaro tekstinė medžiaga ir video pamokos. Video pamokos integruotos į atitinkamos temos tekstą ir įsijungia automatiškai. Vartotojas gali vienu metu skaityti reikiamą temą ir žiūrėti video paaiškinimus.

  Kursų baigimo dokumentas – tarptautinis  AUTODESK® sertifikatas.

  Baigusiems kursus, KOGRA nemokamai teikia konsultacijas.

Autodesk programinės įrangos prenumerata suteikia šiuos privalumus:

 • - Programinės įrangos atnaujinimas – automatiškai gaunate naujas Autodesk produktų versijas.
 • - Teisė naudoti ankstesnes versijas – galimybė dirbti su skirtingomis programinės įrangos versijomis.
 • - Lankstus licenziavimas – galimybė gauti papildomą "Namų licenziją" darbui namuose.
 • - Nuotoliniai mokymo kursai – užsiėmimai elektroniniu formatu.
 • - Techninis palaikymas - galimybė gauti tiesioginį Autodesk techninį palaikymą.
 • - Papildomų modulių paketai, į kuriuos įeina naujausi Autodesk technologiniai pasiekimai.

Prenumeratos vartotojai gauna prieigą prie Autodesk 360 – debesų platformos, kuri suteikia didesnę projektavimo, vizualizacijos, skaičiavimų, analizės ir pasikeitimo duomenimis kokybę. Autodesk 360 paslaugos užtikrina saugų priėjimą prie projekto duomenų bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Šios paslaugos apima praktiškai neribotas skaičiavimų debesyje galimybes. Prisijungti prie Autodesk 360 dabar gali visų Autodesk programinių kompleksų vartotojai; prenumeratos vartotojams suteikiamos papildomos galimybės.

 
Autodesk 360 "Cloud" technologijos resursai Autodesk Subscription vartotojams

Autodesk Subscription vartotojai dabar turi puikią galimybę pasinaudoti Autodesk debesų technologijos pranašumais, kurie padės padidinti mobilumą, pagerinti bendradarbiavimą ir optimizuoti darbą.

 

Autodesk programinė įranga

Pasirinkti programą