3D spausdintuvas CubePro C, galintis spausdinti spalvotus objektus

 

3D spausdintuvas CubePro C - tai pirmasis spalvotas stalinis 3D spausdintuvas namams ir verslui. 3D spausdintuvas CubePro C yra šiuolaikiškas, kompaktiškas ir saugus. Spausdinimui naudojamos ekologiškos daugkartinio naudojimo kasetės.

 

CubePro C visiškai pakeis Jūsų požiūrį į 3D spausdinimą. Dabar Jums nereikia galvoti kokios spalvos padaryti modelį ir kaip jį paskui nudažyti. Šis 3D spausdintuvas gali atspausdinti bet kokius spalvotus modelius, nes jame, kaip ir įprastiniame spausdintuve, įdiegta sistema, kuri naudoja 5 spalvotas kasetes su PLA plastiku ir maišydama pagrindines spalvas išgauna bet kokią spalvinę gamą. Tai ypač lengva padaryti su programine įranga, kuri įeina į 3D spausdintuvo komplektaciją.

 

Spausdinimo galvutė su dviem ekstruderiais leidžia sukurti laikiną 3D modelio atramą iš vandenyje tirpaus plastiko PLA. Dabar 3D spausdintuvo CubePro C pagalba galima lengvai atspausdinti netgi pačius sudėtingiausius 3D modelius.

 

Įsigyję 3D spausdintuvą CubePro C, Jūs neturėsite problemų su jo nustatymu – spausdintuvas yra paruoštas naudoti „tiesiai iš dėžės“. Norint pradėti dirbti, spausdintuvą reikia įjungti į tinklą ir prijungti prie kompiuterio - tada automatiškai bus įdiegta visa reikalinga programinė įranga. Jums beliks tik įdėti spausdinimo kasetę, ir spausdintuvas paruoštas darbui.

 

Įkėlus 3D modelį, programinė įranga generuoja reikiamus nustatymus ir automatiškai kalibruoja darbinę spausdintuvo platformą pagal spausdinamą modelį.

 

Spausdintuvo CubePro C darbinės kameros konstrukcijoje yra įrengti 3 ventiliatoriai, kurie padeda tolygiai paskirstyti temperatūrą bei oro srautą ir sukurti palankias sąlygas spausdinimo metu, kurių dėka detalė atspausdinama maksimaliai tiksliai.

 

3D spausdintuvo CubePro C išskirtinumas yra tame, kad kompanija 3D Systems kruopščiai iki smulkmenų apgalvojo visą spausdintuvo gamybos procesą: sukūrė labai gražų dizainą, maksimaliai priartino spausdinimą PLA plastiku prie idealaus lygio, įdiegė technologiją, kurios dėka užtikrinamas spalvotas 3D spausdinimas, pilnai susiejo programinę įrangą su spausdintuvu.

 

3D spausdintuvo CubePro C techninės charakteristikos:

- Galima spausdinti detales per visą darbinės kameros plotą: 275 mm х 275 mm х 300 mm.
- Yra 3 standartiniai spausdinimo raiškos nustatymai: 25, 100, 200 mikronų.
- Naudojamo plastiko siūlo diametras 1,75 mm.
- Maksimalus spausdinimo greitis 175 mm/sek.
- Gabaritiniai matmenys: 365 mm х 365 mm х 475 mm.
- Svoris: 18 kg.

 

  • CubePro C