Geomagic Capture – tai pirmoji pilnavertė projektavimo sistema už prieinamą kainą, pagrįsta skenavimo duomenų baze ir leidžianti paspartinti produktų gamybą.

 

Tikslus projektavimas profesionaliame lygyje
Ultra-kompaktiškas skeneris Geomagic Capture fiksuoja tikslius duomenis, panaudodamas šiuolaikinę mėlyno šviesos diodo technologiją.

 

Šis nuostabus įrenginys fiksuoja beveik milijoną taškų per 0,3 sekundės ir sukuria detalius fizinių objektų modelius 0,060-0,118 mm tikslumu.

 

Radikaliai žema kaina
Pilnavertė sistema Geomagic Capture kainuoja mažiau, negu kiti profesionalūs 3D skeneriai, o į ją įeina ir pats skeneris, ir naujausia programinė įranga Geomagic.

 

Pirmą kartą jūs gaunate nuskaitymo tikslumą, tūrinį dydį ir modeliavimo paprastumą skenavimo duomenų pagrindu.

 

Veikia išbandytos technologijos pagrindu
Geomagic Capture naudoja pažangias Geomagic ir Rapidform technologijas.

Apjungus dviejų pramonės lyderių patirtį kompanijoje 3D Systems, gauname pačią paprasčiausią ir pačią galingiausią programinę įrangą, paremtą projektavimo technologija skenavimo duomenų pagrindu, kartu su puikiai pasitvirtinusiu skenavimo įrenginiu.

 

Lengvas naudojimas
Geomagic Capture - tai “Plug & Play” (Įjunk ir dirbk) sistema, pilnai suderinta su esama programine įranga. Naudodami Geomagic Capture programinę įrangą, jūs galėsite greitai ir lengvai kurti intelektualius CAD modelius tiesiogiai iš skenerio.

 

Įvairioms programoms su aukštais reikalavimais
Nešiojamas skeneris Geomagic Capture + lanksti programinė įranga - tai idealus sprendimas įvairioms programoms, nuo plačiaformatės gamybos ir pramoninio dizaino iki automobilių pramonės ir juvelyrinių dirbinių.

 

Projektavimo metodas skenavimo duomenų pagrindu leidžia bet kurios srities konstruktoriams greitai sukurti novatoriškų produktų prototipus, atsižvelgiant į užsakovų reikalavimus.

 

 

 

 

• 3D skeneris.

• 3D skeneris programinė įranga.

• Spausdinimo programinė įranga.

Maitinimo šaltinis ir laidas.

 

Geomagic XOS

Programos Geomagic XOS (Rapidform XOS) pagalba galima greitai konvertuoti originalius neapdorotus duomenis iš 3D skenerio į kokybiškus daugiakampius modelius su NURBS paviršiais. Automatizuotos funkcijos optimizuoja taškų debesį ar tinklą, gaunamą iš bet kurio 3D skenerio. Optimizavus nuskaitymą, galima eksportuoti kokybišką tinklą arba, panaudojant dar vieną programos XOS funkciją, automatiškai sukurti paviršinį NURBS modelį, kurį galima išsaugoti IGS arba STP formato failuose.

 

Geomagic Verify

Geomagic Verify (Rapidform XOV) papildo inovatyvias 3D nuskaitymo technologijas ir suteikia pažangiausią programinę įrangą, skirtą kontroliuoti gaminius, sukurtus pagal 3D skenerių duomenis. Rapidfrom XOV užtikrina tikslų palyginimą Scan-CAD, Scan-STL, Scan-Scan, o taip neįtikėtinu greičiu kontroliuoja geometrines klaidas ir nukrypimus. Programos Geomagic Verify (Rapidform XOV) tikslumą patvirtino tokios organizacijos, kaip vokiečių PTB, amerikiečių NIST ir britų NPL.

 

Geomagic Design X

Geomagic Design X (Rapidform XOR) – tai pirmoji programa, leidžianti pereiti nuo 3D nuskaitymo prie visiškai parametrinio CAD modelio. Rapidform XOR įveikia šiuo metu egzistuojančių programų apribojimus ir papildo tinklo optimizavimo bei NURBS paviršių generavimo funkcijas naujomis CAD modeliavimo galimybėmis, suteikdama vartotojams įrankius 3D nuskaitymų performavimui į parametrinius CAD modelius.

 

Geomagic® Control

Kompleksinis, patikimas ir tikslus sprendimas 3D matavimams, o taip pat automatizavimo platforma.

 

Geomagic Wrap®

Lengviausiai naudojamas, prieinamas kainos atžvilgiu, greitas ir tikslus būdas pereiti nuo taškų debesų prie trimačių daugiakampių modelių.

 

Geomagic Studio®

Kompleksinis instrumentų rinkinys, skirtas performuoti nuskaitytus 3D duomenis į tikslius plokštuminius daugiakampius modelius ir nuosavus CAD modelius.

 

Geomagic® Freeform®

Geomagic® Freeform® — tai unikali skaitmeninio modeliavimo sistema su sensorinio valdymo palaikymu, leidžianti lengvai ir greitai „lipdyti“ detalizuotas organines 3D figūras bei maketus, kuriuos paskui galima integruoti į tradicinius CAD darbinius procesus arba nusiųsti betarpiškai prototipų sudarymui ir gamybai. Kartu su lytėjimo prietaisu Sensable®Phantom® programa Geomagic Freeform suteikia jums rankinio modeliavimo greitį ir jautrumą, o taip pat ir visus skaitmeninio darbo proceso privalumus.

 

 

 

Geomagic Capture Video.

 

 

Geomagic Capture priedai.

 

 

 

 

Logo

Programinės įrangos pardavimas, Autorizuotas Mokymo Centras, Autodesk Sertifikacija