CadMouse – pirmoji pasaulyje pelė CAD specialistams

 

Kompanija 3Dconnexion išleido CadMouse – pirmąją pasaulyje pelę, specialiai sukurtą profesionaliems projektuotojams, dirbantiems su profesionalia CAD programine įranga. CadMouse – tai unikalus techninės ir programinės įrangos derinys, siekiant pilnai patenkinti CAD vartotojų poreikius.

 

Suderinus galingą, ergonomišką įrangą ir intelektualią, lengvai naudojamą programinę įrangą, 3Dconnexion CadMouse užtikrina beprecedentį pelės našumą, dirbant su CAD programine įranga. Visos reikalingos funkcijos visada yra po ranka ir veikia vienu prisilietimu – nuo objekto padidinimo ir sukimo iki programuojamo meniu iššaukimo.

 

„Mes sukūrėme 3Dconnexion CadMouse, atsižvelgdami į CAD programinės įrangos vartotojų prašymus, - sako kompanijos 3Dconnexion viceprezidentas Antonio Pascucci. - Prieš pradėdami kurti intelektualios techninės ir programinės įrangos derinį, mes atlikome išsamų tyrimą, norėdami suprasti, kas yra būtina projektuotojams. Ir štai mes padarėme tai. Dabar jūs galite naudoti septynių mygtukų pelę, dirbdami su bet kuria profesionalia CAD programa, o esant reikalui, koreguoti savo meniu su savo funkcijomis bet kuriai naudojamai programai. Su 3Dconnexion CadMouse mes patenkinsime įvairių pramonės šakų ir profesijų CAD specialistų poreikius.“

 

3Dconnexion CadMouse sukurta tik dešinei rankai, nes manoma, kad dauguma vartotojų naudos ją kartu su kita 3Dconnexion įranga - SpaceMouse ar SpaceNavigator. Toks įrangos derinys yra idealus projektuotojui.

 

Idealiai tinka darbui su Autodesk programomis

Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit, Autodesk Inventor, Autodesk 3DS Max, Autodesk Maya ir kt.

 

  •  

    Daugiau informacijos >>