Cube 3D spausdintuvų pagalba galima kurti spalvotus 3D modelius, panaudojant populiarias 3D modeliavimo programas - AutoCAD, Autodesk Revit, Autodesk Inventor, Autodesk 3ds Max ir kt.

 

Cube 3D spausdintuvų pagrindinis privalumas yra galimybė 3D spausdinimui naudoti įvairias medžiagas, tame tarpe PLA ir ABS plastiką.

 

Cube 3D spausdintuvas turi dvi kasetes, spausdinimui vienu metu galima naudoti 2-jų spalvų ir 2-jų skirtingų rūšių medžiagas.

 

Greitas, universalus ir paprastas naudoti, šis 3D spausdintuvas leidžia lengvai ir minimaliomis sąnaudomis sukurti platų konceptualių modelių spektrą bei modelius funkciniam testavimui. Atviros konstrukcijos ir paprastos sąsajos dėka Cube 3D spausdintuvas idealiai tinka tiek įprastam ofisui ar mokymo įstaigai, tiek ir naudojimui namuose.

 

Cube 3D spausdintuvo pagalba galima įgyvendinti savo idėjas realizuoti 3D modelius ar CAD brėžinius. Šis spausdintuvas gali kurti prototipus, modelius, įrengimų sudedamąsias dalis ir kt.

 

Cube 3Dspaudintuvo darbo principas -  medžiagų uždėjimas sluoksniais.  Spausdintuvas naudoja termoplastiką, kurį sušildo ir praleidžia per specialų spaudimo presą (arba spausdinimo galvutę). Rezultate gaunamas labai plonas siūlas, kuris, sluoksnis po sluoksnio, užnešamas pagal horizontalias ir vertikalias koordinates, taip sudarydamas tvirtą trimatį objektą.

 

Reikia pažymėti, kad 3D spausdintuvu galima spausdinti didelės apimties modelius – tam reikia specialioje programoje sukarpyti juos, atspausdinti dalimis 15.25 x 15.25 x 15.25 cm, o paskui suklijuoti tarpusavyje. 

 

3D spausdintuvas prie kompiuterio prijungiamas belaidžiu tinklu Wi-Fi 802.11b/g (palaikoma WPS ir Adhoc Mode). Tai leidžia patalpinti įrengimą praktiškai bet kurioje vietoje, juo labiau, kad Cube 3D spausdintuvo gabaritai yra 33.5 x 33,8 x 28 cm, o svoris 7,7 kg.

 

Yra numatytas ir autonominis darbas. Tokiu atveju užduoties failai įrašomi į išorinį įrenginį, kurį galima prijungti prie USB jungties.

Produkcijos modelis paruošiamas, panaudojant programą, įeinančią į komplektą.

 

Cube 3Dspausdintuvas pasitvirtino kaip patikimas 3D spausdintuvas, nereikalaujantis ypatingos priežiūros ar specialių žinių jo remonto atveju. Cube 3D spausdintuvas gali būti naudojamas tiesiog šalia darbo vietos.

 

Pagrindiniai Cube 3 spausdintuvo privalumai ir savybės:

• Lengva prijungti ir konfigūruoti.
Kompanijos Cubify 3D spausdintuvai teikiami su programine įranga, kuri automatiškai instaliuoja spausdintuvą ir konfigūruoja jo nustatymus. 

• Spalvoto spausdinimo galimybė.
3D Cube spausdintuvai dirba su spalvotomis kasetėmis. Kiekvienoje kasetėje yra vienos spalvos medžiaga. Vienu metu galima naudoti 2 kasetes. Modelio spausdinimui galima naudoti 2-jų spalvų ir 2-jų rūšių medžiagas.
 

• Bevielis ryšys.
Cube 3D spausdintuvą lengva patalpinti bet kurioje vietoje, nes jo nereikia prijungti laidais. Ryšys su kompiuteriu nustatomas per bevielį tinklą Wi-Fi.

• Modelių dydis gali siekti 15.25х15.25х15.25 cm. Jūs galite spausdinti, ką tik norite. Modelių pavyzdžius galima rasti Cube tinklalapyje, galima sukurti savo modelius ar nusipirkti jau paruoštus. 

• Cubify programinė įranga leidžia lengvai atsisiųsti paruoštus modelius arba kurti savo nuosavus specialiame Cube formate. 

 

Cube 3 savybės:

- Viena sapusdinimo galvutė;

- Spausdinimui naudojamas ABS ir PLA plastikas - 16 kiekvienos medžiagos spalvų;
- Maksimalus spaudinio dydis: 15.25 x 15.25 x 15.25 cm;
- Plug and Play (prijunk ir naudok);
- Spausdinimo sluoksnio storis 70 -200 mikronų (0,2 mm);
- Pilnai automatizuotas palaikymas;
- Wi-Fi ir USB prisijungimas;
- Cube programinė įranga spausdinimo failų .CUBE sudarymui. Veikia su Mac OS ir Windows (32/64 bit);
- Dydis (be kasetės): 33,5 x 33,8 x 28 cm, 7,7 kg.

 

 

- Cube 3 3D spausdintuvas;
- Dvi PLA kasetės;
- Spausdinimo padas;
- Maitinimo šaltinis ir laidas;
- Cube vamzdelis;
- “Magic Cube” klijai;
- USB laikmena;
- Naudojimo Vadovas;
- 25 nemokami modelių failai (atsisiųsti).

 

Intelektuali kasečių sistema!

Išmaniųjų kasečių konstrukcija leidžia Cube 3 spausdintuvui stebėti medžiagų sunaudojimą, sekti reikalavimus. Be to, spausdintuvas gali pasakyti, kiek medžiagos gijų liko ir neleis jums pradėti spausdinti modelio, jeigu nėra pakankamai medžiagos jam užbaigti.

 

ABS plastiko savybės

ABS plastikas - atspari smūgiams amorfinė medžiaga. Išskirtinės ABS plastiko savybės: atsparus šilumai iki 110 laipsnių, atlaiko žemą temperatūrą iki -40 laipsnių, sukuria blizgų paviršių, yra chemiškai atsparus, atsparus šarminėms medžiagoms ir tepalinei alyvai, pasižymi sumažintomis elektros izoliacinėmis savybėmis, neatsparus UV spinduliavimui.

ABS plastikas tinka galvaninės dangos sudarymui, metalizavimui (yra specialios ABS plastiko rūšys), o taip pat kontaktų litavimui. ABS plastikas rekomenduojamas tiksliam liejimui. Turi aukštą matmenų stabilumą. ABS plastiko džiovinimas: nuo 0,5 iki 2 valandų prie 70-80 laipsnių temperatūros, priklausomai nuo džiovintuvo galingumo.  

 

ABS plastiko privalumai:

- Neskaidrus, gelsvo atspalvio (tačiau yra ir skaidri modifikacija). Galima dažyti įvairiomis spalvomis.

- Padidintas atsparumas smūgiams ir elastingumas.

- Ne toksiškas.

- Ilgaamžiškas.

- Atsparus šarmams ir plovikliams.

- Atsparus drėgmei.

- Atsparus alyvai.

- Atsparus šilumai iki 103 C° (modifikuotos rūšys iki 113 C°).

- Platus eksploatavimo temperatūros diapazonas (nuo −40 C° iki +90 C°).

 

Kuo ABS plastikas skiriasi nuo PLA

ABS plastiko tankumas sudaro 1,05 g/cm3. Šios medžiagos lydymosi greitis (pagal masę) sudaro nuo 5 iki 9 g/10 min (prie +220 C° temperatūros 10-čiai kg medžiagos). Atitinkamai, jeigu skaičiuoti ABS plastiko lydymosi greitį pagal tūrį, tai jis sudaro nuo 5 iki 9 cm3/10 min (esant toms pačiom sąlygoms). Plastiko atsparumo tempimui ribinis rodiklis sudaro 2 400 MPa (prie aplinkos temperatūros +23 C°). ABS plastiko atsparumas smūgiams siekia 130 kJ/m2 (prie aplinkos temperatūros +23 C°) ir 100 kJ/m2 (prie aplinkos temperatūros -30 C°). Plastiko minkštėjimo temperatūra yra +100 C°, o jo lydymosi temperatūra siekia +220 C°.

Panašias technines charkteristikas turi ir PLA plastikas. Tačiau jis yra tankesnis ir turi keletą privalumų, lyginant su ABS plastiku – ši medžiaga yra klampesnė (t.y., ne tokia trapi) ir slidesnė.

Tačiau ir ABS plastikas turi savo privalumų – jis puikia tirpsta paprastame acetone (tai aktualu, kai reikia chemiškai apdoroti paruoštą modelį), kai tuo tarpu PLA plastikas tirpsta tik fenolyje, limonene ir koncentruotoje sieros rūgštyje.

 

Tokiu būdu, abi šios medžiagos yra maždaug tame pačiame lygyje.

 

Cubify Invent – tai parametrinė 3D CAD programa, skirta sudėtingų trimačių modelių projektavimui.

Programinė įranga veikia su įvairiais failų formatais ir eksportuoja papildomus failų formatus, tame tarpe ir STL, tiesiai į 3D spausdintuvus CubePRO ar Cube paruoštų modelių spausdinimui.

Programos ypatumai:

• Tikslių 3D modelių su sudėtingomis detalėmis kūrimas.

• Modelių veikimo patikrinimas, atsižvelgant į gamybos paklaidas ir realų modelių svorį.

• Importas: IGES, STEP, SolidWorks, .FUN.

• Eksportas: STL, .FUN.

 

 

Cubify Design – tai parametrinė 3D CAD programa, skirta sudėtingų trimačių modelių projektavimui.

Programinė įranga veikia su įvairiais failų formatais ir eksportuoja papildomus failų formatus, tame tarpe ir STL, tiesiai į 3D spausdintuvus CubePRO ar Cube paruoštų modelių spausdinimui.

Programos ypatumai:

• Tikslių 3D modelių su sudėtingomis detalėmis kūrimas.

• Create assemblies

• Modelių veikimo patikrinimas, atsižvelgant į gamybos paklaidas ir realų modelių svorį.

• Modelių pagrindinių 2D brėžinių paruošimas.

• Importas: IGES, STEP, SAT, DXF, DWG.

• Eksportas: STL.

 

 

 

Cubify Sculpt – tai parametrinė 3D CAD programa, skirta sudėtingų trimačių modelių projektavimui.

Programinė įranga veikia su įvairiais failų formatais ir eksportuoja papildomus failų formatus, tame tarpe ir STL, tiesiai į 3D spausdintuvus Cube ar CubePro paruoštų modelių spausdinimui.

Programos ypatumai:

• Tikslių 3D modelių su sudėtingomis detalėmis kūrimas.

• Modelių veikimo patikrinimas, atsižvelgant į gamybos paklaidas ir realų modelių svorį.

• Importas: STL, OBJ, PLY, CLY .

• Eksportas: STL, OBJ, PLY, CLY, ZPC.

 

 

 

Touch™ 3D stylus

Everyone knows how to use their hands but not everyone knows how to use CAD software. Touch is a haptic 3D stylus that puts digital content in your hand, allowing you to actually feel models on the screen. Designed for intuitive 3D sculpting, Touch eliminates the intimidation of traditional 3D modeling.

Touch comes with Cubify Sculpt which brings organic modeling tools right to your fingertips. With precise positioning input and instant force feedback that mimics the sense of physical sculpting, Touch gives you complete control over your creations, making it faster and easier to realize your designs.

Touch lets you fully manipulate your design by providing access to all three dimensions, making it easy for students, designers, and artists alike to create 3D-printable files with virtual clay.

 

 

 

 • 3D spausdintuvą galima įsigyti specialiame komplekte Power Pack.
 • Power Pack - tai galimybė įsigyti 3D spausdintuvą, 3D skenerį ir
 • eksploatacines medžiagas viename komplekte pigiau, negu perkant
 • atskirai.
 • Power Pack sudaro:
 • • Cube3 3D spausdintuvas;
 • • Penkios kasetės su plastiku;
 • • Sense 3D skeneris arba iSense 3D skeneris, skirtas iPad;
 • • Cubify Sculpt programinė įranga;
 • • Cubify Invent programinė įranga;
 • • Cubify mobilus priedas (mobile app);

 

 

  Cube CubePro CubePro Duo CubePro Trio

  Kompaktiškas spausdintuvas asmeniniam naudojimui

  Profesionalių, daugiaspalvių, didelių modelių spausdinimas

  Profesionalių, daugiaspalvių, didelių modelių spausdinimas

  Profesionalių, daugiaspalvių, didelių modelių spausdinimas

  Spausdinimo matmenys(mm)

  152.4 x 152.4 x 152.4 285.4 x 230 x 270.4 242.9 x 230 x 270.4 200.4 x 230 x 270.4

  Spausdinimo tikslumas (mikronais)

  HD: 70 microns

  SD: 200 microns

  HD: 70 microns

  SD: 200 microns

  Fast mode: 300

  HD: 70 microns

  SD: 200 microns

  Fast mode: 300

  HD: 70 microns

  SD: 200 microns

  Fast mode: 300

  Galimos spalvos

  23 colors

  24 colors

  24 colors

  24 colors

  Spausdinimo galvutės

  (2) (1) (2) (3)

  Spausdinimas ABS plastiku

  Spausdinimas PLA plastiku

  Spausdinimas nailonu

  --

  Nemokama PĮ spausdinimui

  Nemokama PĮ Cubify Invent

  --

  Komplektuojama medžiaga

  PLA 1 white / 1 green ABS 1 white ABS 1 white / 1 red ABS 1 white / 1 red / 1 blue

  Nemokami 3D modeliai

  25 free models from top designers 25 professional grade models 25 professional grade models 25 professional grade models

 

 

Logo

Programinės įrangos pardavimas, Autorizuotas Mokymo Centras, Autodesk Sertifikacija